350 000 €
2333 €/m²
Property 57469 photo 1
Property 57469 photo 2
Property 57469 photo 3
Property 57469 photo 4
Property 57469 photo 5
Property 57469 photo 6
Property 57469 photo 7
Property 57469 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 150 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in Aigaleo area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
420 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65768
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64940
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
295 000 € 4214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63667
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
410 000 € 4939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65222
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65001
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 4324 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59869
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3
იყიდება
452 000 € 5445 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65224
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 3411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65145
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 2880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62111
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 4268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65048
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა