320 000 €
4324 €/m²
Property 59869 photo 1
Property 59869 photo 2
Property 59869 photo 3
Property 59869 photo 4
Property 59869 photo 5
Property 59869 photo 6
Property 59869 photo 7
Property 59869 photo 8
Property 59869 photo 9
Property 59869 photo 10
Property 59869 photo 11

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1973
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 80 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 74 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Piraeus area

Fully equipped with electrical appliances

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
385 000 € 5500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65765
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
380 000 € 3762 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65793
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 3
იყიდება
285 000 € 4014 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65118
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65250
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
305 000 € 3315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65813
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 5
იყიდება
305 000 € 4841 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63704
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 9642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65351
  • ფართი 28 m²
  • Rooms 2
იყიდება
426 000 € 3276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65119
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
285 000 € 9500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65482
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა