Property 57285 photo 1
Property 57285 photo 2
Property 57285 photo 3
Property 57285 photo 4
Property 57285 photo 5
Property 57285 photo 6
Property 57285 photo 7
Property 57285 photo 8
Property 57285 photo 9
Property 57285 photo 10
Property 57285 photo 11
Property 57285 photo 12
Property 57285 photo 13
Property 57285 photo 14
Property 57285 photo 15
Property 57285 photo 16
Property 57285 photo 17
Property 57285 photo 18
Property 57285 photo 19
Property 57285 photo 20
Property 57285 photo 21
Property 57285 photo 22
Property 57285 photo 23
Property 57285 photo 24

Details

  • აშენების წელი: 1968
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 3200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 91 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები. სართული შედგება სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The detached house is located in the area of Nikaia

Private terrace 14 sq.m

It is equipped with electrical appliances

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 2038 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60171
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 4
იყიდება
235 000 € 2350 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64239
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
350 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37583
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 3466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39591
  • ფართი 75 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
250 000 € 2747 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57285
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 4352 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59775
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 3161 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56454
  • ფართი 68 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 6166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23011
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 4
იყიდება
260 000 € 3250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4375
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა