215 000 €
3162 €/m²
Property 56454 photo 1
Property 56454 photo 2
Property 56454 photo 3
Property 56454 photo 4
Property 56454 photo 5
Property 56454 photo 6
Property 56454 photo 7
Property 56454 photo 8
Property 56454 photo 9
Property 56454 photo 10
Property 56454 photo 11
Property 56454 photo 12
Property 56454 photo 13
Property 56454 photo 14
Property 56454 photo 15
Property 56454 photo 16
Property 56454 photo 17
Property 56454 photo 18
Property 56454 photo 19
Property 56454 photo 20
Property 56454 photo 21
Property 56454 photo 22
Property 56454 photo 23

Details

  • აშენების წელი: 1964
  • რემონტის წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 68 კვ.მ in Athens. სახლი 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. კუნძული აქვს ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The detached house is located in the Piraeus area

On a plot of 100 sq.m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 1104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42134
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 5
იყიდება
320 000 € 2038 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60171
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 4
იყიდება
235 000 € 2350 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64239
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
215 000 € 3161 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56454
  • ფართი 68 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 3466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39591
  • ფართი 75 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
250 000 € 2747 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57285
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 3250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4375
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 1979 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65776
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა