Property 56501 photo 1
Property 56501 photo 2
Property 56501 photo 3
Property 56501 photo 4
Property 56501 photo 5
Property 56501 photo 6
Property 56501 photo 7
Property 56501 photo 8
Property 56501 photo 9
Property 56501 photo 10
Property 56501 photo 11
Property 56501 photo 12
Property 56501 photo 13
Property 56501 photo 14
Property 56501 photo 15
Property 56501 photo 16
Property 56501 photo 17
Property 56501 photo 18
Property 56501 photo 19

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1975
  • რემონტის წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 72 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა.

The apartment is located in the Korydallos area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 5400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65320
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
320 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65252
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 4
იყიდება
225 000 € 2812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65274
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
285 000 € 4014 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65118
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64940
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
240 000 € 1702 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65594
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 4
იყიდება
290 000 € 3411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65145
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 3642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63823
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65210
  • ფართი 26 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა