Property 56381 photo 1
Property 56381 photo 2
Property 56381 photo 3
Property 56381 photo 4
Property 56381 photo 5
Property 56381 photo 6
Property 56381 photo 7
Property 56381 photo 8
Property 56381 photo 9
Property 56381 photo 10
Property 56381 photo 11
Property 56381 photo 12
Property 56381 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 1992
  • რემონტის წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 128 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, გათბობა, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The apartment is located in Petroupoli .

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 6923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65354
  • ფართი 39 m²
  • Rooms 2
იყიდება
285 000 € 9500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65482
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 6136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66013
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65239
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 6750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65348
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
280 000 € 2276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64603
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4
იყიდება
280 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65010
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65031
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 4
იყიდება
240 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64821
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა