255 000 €
2684 €/m²
Property 56129 photo 1
Property 56129 photo 2
Property 56129 photo 3
Property 56129 photo 4
Property 56129 photo 5
Property 56129 photo 6
Property 56129 photo 7
Property 56129 photo 8
Property 56129 photo 9
Property 56129 photo 10
Property 56129 photo 11
Property 56129 photo 12
  • ობიექტის კოდი 56129
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 95 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • სართული: პირველი სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 95 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

New residential project in the town centre of Larnaca. This luxury, modern design building comprises eight of 2 bed / 2 bath apartments complete with Italian kitchens, granite worktops, large verandas and smart Technology options. The project is set among popular shops and supermarkets and is a stone’s throw away from the famous Finikoudes promenade with all its many restaurants, bars and cafes.  

  • Location: Larnaca
  • Construction Status: Off Plan  Completion: April 2024
  • 2 bedroom Apartments
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Internal area: 74.90sqm
  • Covered veranda: 20.80sqm
  • Uncovered balcony: 16.50sqm
  • Storage: Yes 
  • Granite & HPL Surfaces
  • Spacious Verandas
  • Smart Technology Optional
  • Walking distance to center of Larnaca
  • Distance to Finikoudes Beach: 1.5 km
  • Total Number of Apartments: 8

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
340 000 € 3578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45601
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
340 000 € 3736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45610
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 4065 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45611
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
216 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45658
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
355 200 € 4036 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45659
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
259 200 € 2178 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45660
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46190
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46191
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48326
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 2894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49671
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა