ფასი 321 000 €
3028 €/m²
Property 50478 photo 1
Property 50478 photo 2
Property 50478 photo 3
Property 50478 photo 4
Property 50478 photo 5
Property 50478 photo 6
  • ობიექტის კოდი 50478
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 106 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • სართული: პირველი სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 106 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის ლიფტი, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

TOWN CENTRE OF LARNACA. Walking distance from Finikoudes Beach

New project located in the Town Center of Larnaca, a charming coastal region blended into a beautiful mosaic of sun and culture! This 5-floor building is composed of 2 Bedroom apartments and penthouses with roof garden. Located in the heart of Larnaca at only 100 meters from the famous Ermou street, the project is surely an added value to the town of Larnaca  

  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 81.2 SQM Internal Area
  • 24.7 SQM Covered Veranda
  • High-End Residential Project
  • Five-Floor Building
  • 2 Bedroom Apartments
  • Facing a public garden
  • Located in the heart of Larnaca
  • 700 meters from Finikoudes Beach
  • 100 meters from Ermou street
  • 5 minutes from Larnaca airport
  • Energy Efficiency Category: A

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 4342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37034
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 2
იყიდება
340 000 € 3578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45601
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
340 263 € 8299 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36943
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
355 000 € 2191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45076
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
340 000 € 3736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45610
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
355 200 € 4036 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45659
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
422 500 € 4642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37004
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
417 850 € 3397 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37009
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 3
იყიდება
421 974 € 5480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37031
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 2
იყიდება
370 000 € 4065 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45611
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა