270 000 €
1667 €/m²
Property 52096 photo 1
  • ობიექტის კოდი 52096
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 162 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 162 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
340 000 € 3578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45601
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
340 000 € 3736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45610
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 4065 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45611
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
355 200 € 4036 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45659
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
259 200 € 2178 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45660
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46191
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 2894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49671
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
321 000 € 3028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50478
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
366 000 € 3238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51966
  • ფართი 113 m²
  • Rooms 3
იყიდება
341 000 € 1776 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51995
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 1

სიახლეების დაგზავნა