Property 55945 photo 1
Property 55945 photo 2
Property 55945 photo 3
Property 55945 photo 4
Property 55945 photo 5
Property 55945 photo 6
Property 55945 photo 7
Property 55945 photo 8
Property 55945 photo 9
Property 55945 photo 10

Details

  • სართული: ნახევრად სარდაფი
  • აშენების წელი: 1963
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 7500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

სერვისი

  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 93 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The apartment is located in the Kolonos area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
208 000 € 2773 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65595
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 2
იყიდება
165 000 € 3437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65227
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
195 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60644
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 7812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62967
  • ფართი 32 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
174 000 € 2676 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65111
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 11363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62959
  • ფართი 22 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4148 m
იყიდება
150 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66037
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2621 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66032
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 6944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62803
  • ფართი 36 m²
  • Rooms 2
იყიდება
195 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66092
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა