Property 55911 photo 1
Property 55911 photo 2
Property 55911 photo 3
Property 55911 photo 4
Property 55911 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 100 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the Moshato area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
491 000 € 4676 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58952
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 6545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64833
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
580 000 € 5523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60367
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
495 000 € 5963 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65225
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
624 500 € 6643 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65338
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
431 000 € 5192 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65223
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
536 000 € 6536 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65340
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 3962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64689
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 3981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60109
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 4
იყიდება
553 000 € 6583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65337
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა