კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 10000 m² სალონიკში
საბერძნეთი
თესალონიკი
თესალონიკი - გარეუბნები
ქორტიატისი
110 000 €
11 €/m²
ობიექტის კოდი
35683
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
10000 m²
რეგიონი
სალონიკი
ადგილი
თესალონიკი (საბერძნეთი) | ქორტიატისი (თესალონიკი - გარეუბნები)
Details
დაშორება ზღვიდან:
22000 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
1 km
მანძილი აეროპორტამდე:
14 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 10000 კვ.მ. in Thessaloniki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
120 000 €
600 €/m²
სასტუმრო 200 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
61517
ფართი
200 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
იყიდება
160 000 €
150 000 €
25 €/m²
სასტუმრო 5856 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
52249
ფართი
5856 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
160 000 €
579 €/m²
სასტუმრო 276 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
53066
ფართი
276 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
128 000 €
120 000 €
857 €/m²
სასტუმრო 140 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
56853
ფართი
140 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
160 000 €
32 €/m²
სასტუმრო 5000 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
49478
ფართი
5000 m²
მანძილი ზღვიდან
600 m
იყიდება
110 000 €
11 €/m²
სასტუმრო 10000 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
35683
ფართი
10000 m²
მანძილი ზღვიდან
22000 m
იყიდება
მოთხოვნით
სასტუმრო 1266 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
35985
ფართი
1266 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
110 000 €
110 €/m²
სასტუმრო 1000 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
31769
ფართი
1000 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
160 000 €
268 €/m²
სასტუმრო 596 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
23750
ფართი
596 m²
მანძილი ზღვიდან
9800 m
იყიდება
100 000 €
1333 €/m²
სასტუმრო 75 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
53281
ფართი
75 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
Pavlos Leonidis
+30 2310 591 431
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the