Property 52854 photo 1
Property 52854 photo 2
Property 52854 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 9300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 58 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the area of Americas Square.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
70 000 € 65 000 € 1477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64410
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
60 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65545
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
62 000 € 1937 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63691
  • ფართი 32 m²
  • Rooms 2
იყიდება
97 000 € 3233 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65016
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
იყიდება
65 000 € 2321 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34878
  • ფართი 28 m²
  • Rooms 1
იყიდება
52 500 € 2625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65789
  • ფართი 20 m²
  • Rooms 1
იყიდება
85 000 € 1700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34880
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
76 000 € 1288 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62549
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2
იყიდება
80 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66148
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
65 000 € 60 000 € 1034 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52854
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა