Property 44365 photo 1
Property 44365 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7200 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 20000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63110
  • ფართი 4653 m²
  • მანძილი ზღვიდან 670 m
იყიდება
450 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38845
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5300 m
იყიდება
320 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42624
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
350 000 € 221 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64295
  • ფართი 1580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
350 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60247
  • ფართი 5826 m²
  • მანძილი ზღვიდან 846 m
იყიდება
400 000 € 97 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51471
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 836 m
იყიდება
290 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36276
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
309 000 € 147 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56430
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49171
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m

სიახლეების დაგზავნა