275 000 €
1786 €/m²
Property 52093 photo 1
Property 52093 photo 2
  • ობიექტის კოდი 52093
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 154 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 154 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
272 950 € 1624 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52038
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 3
იყიდება
314 150 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52043
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
275 000 € 1785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52093
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52096
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 1711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52141
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4
იყიდება
230 000 € 1949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52184
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 1542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52190
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
298 000 € 1278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52506
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 3484 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55971
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 2
იყიდება
385 000 € 3468 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55973
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა