კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 1000 m² კრეტაზე
საბერძნეთი
კრეტა
ჰერაკლიონის პრეფექტურა
მალია
მოჩოს
30 000 €
30 €/m²
ობიექტის კოდი
51119
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
1000 m²
რეგიონი
კ. კრეტა
ადგილი
მოჩოს (მალია) | ჰერაკლიონის პრეფექტურა (კრეტა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
11400 m
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 1000 კვ.მ. in Crete.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
26 700 €
181 €/m²
სასტუმრო 147 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
47346
ფართი
147 m²
მანძილი ზღვიდან
19000 m
იყიდება
30 000 €
60 €/m²
სასტუმრო 500 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
56753
ფართი
500 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
40 000 €
28 €/m²
სასტუმრო 1380 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
10321
ფართი
1380 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
35 000 €
81 €/m²
სასტუმრო 432 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
37154
ფართი
432 m²
მანძილი ზღვიდან
1800 m
იყიდება
37 400 €
55 €/m²
სასტუმრო 670 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
64678
ფართი
670 m²
მანძილი ზღვიდან
5800 m
იყიდება
40 000 €
114 €/m²
სასტუმრო 350 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
37927
ფართი
350 m²
მანძილი ზღვიდან
19700 m
იყიდება
32 000 €
85 €/m²
სასტუმრო 374 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
50827
ფართი
374 m²
მანძილი ზღვიდან
17000 m
იყიდება
44 000 €
32 000 €
139 €/m²
სასტუმრო 230 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
5771
ფართი
230 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
40 000 €
7 €/m²
სასტუმრო 5664 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
65486
ფართი
5664 m²
მანძილი ზღვიდან
18000 m
იყიდება
30 000 €
30 €/m²
სასტუმრო 1000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
51119
ფართი
1000 m²
მანძილი ზღვიდან
11400 m
Georgios Angelidis
+30 6981706410
crete@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the