649 280 €
3529 €/m²
Property 49748 photo 1
Property 49748 photo 2
Property 49748 photo 3
Property 49748 photo 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 184 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, სათავსო.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
685 000 € 3805 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32798
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 1764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33178
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
850 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34165
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
761 000 € 2660 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37252
  • ფართი 286 m²
  • Rooms 6
იყიდება
680 000 € 3777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38506
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
685 000 € 2914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39759
  • ფართი 235 m²
  • Rooms 4
იყიდება
630 000 € 3937 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43210
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 6
იყიდება
649 280 € 3528 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49748
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51610
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
800 000 € 3960 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54586
  • ფართი 202 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა