იყიდება - კუნძული 200 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
750 000 €
3750 €/m²
Property 25767 photo 1
Property 25767 photo 2
Property 25767 photo 3
Property 25767 photo 4
Property 25767 photo 5
Property 25767 photo 6
  • ობიექტის კოდი 25767
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კუნძული
  • ფართი 200 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1350 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 200 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

New build luxury bungalow has 4 bedrooms all e-suite, fully furnished. Build on 1350 sq. m. of land, house has 200 sq. m. There is guests w/c, large open plan sitting rooms, dining area with fire place, TV/DVD, satellite, surround sound. Kitchen is complete with modern oven, hobs, dishwasher and microwave, large fridge, washing machine. Large verandas front & back, built in barbecue terrace, Jacuzzi and Sauna, swimming pool, car ports for 3 cars. Villa is surrounded with gardens and green lawns ideal for children play.

Moni village is east of Limassol city (Cyprus), just outside the historic district of Amathus, and now tourist center with 5 star hotels, an abundance of restaurants/bars/clubs/souvenir shops/designer outlets/banks and much more. If you head further west 8 min by car, you will encounter the famous resort of Governors beach, traditional authentic Greek-Cypriot lifestyle, fish taverns, many secluded beaches. Every beach in Limassol has water sports activities with qualified instructors.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
750 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25767
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5
იყიდება
650 000 € 2031 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32494
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
685 000 € 3805 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32798
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34165
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
761 000 € 2660 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37252
  • ფართი 286 m²
  • Rooms 6
იყიდება
680 000 € 3777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38506
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
685 000 € 2914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39759
  • ფართი 235 m²
  • Rooms 4
იყიდება
630 000 € 3937 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43210
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 6
იყიდება
649 280 € 3528 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49748
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 3960 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54586
  • ფართი 202 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა