იყიდება - კომერციული ქონება 70 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი კალითეა
105 000 €
1500 €/m²
Property 44001 photo 1
Property 44001 photo 2
Property 44001 photo 3
Property 44001 photo 4
Property 44001 photo 5
Property 44001 photo 6
Property 44001 photo 7
Property 44001 photo 8
Property 44001 photo 9
Property 44001 photo 10

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 70 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Commercial space of 70 sq.m in the center of Kallithea district is offered for sale

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35108
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
105 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44001
  • ფართი 70 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2350 m
იყიდება
150 000 € 3061 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19621
  • ფართი 49 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
130 000 € 317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30402
  • ფართი 409 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
127 000 € 2116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56401
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
110 000 € 1833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24749
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
150 000 € 1515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39107
  • ფართი 99 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12 m

სიახლეების დაგზავნა