იყიდება - კომერციული ქონება 55 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა პირეუსის გარეუბნები მოსჩატო
99 000 €
1800 €/m²
Property 13014 photo 1
Property 13014 photo 2
Property 13014 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 2005
  • რემონტის წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 55 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

This real estate item, intended for commercial use, is located in the district of Moschato in southern district of the capital. This district is famous for its well-developed infrastructure (there are several kindergartens, nurseries, primary, secondary, evening schools, banks, restaurants, etc.) and excellent transport links (bus, metro). 

This property can be used as an office, shop, garage, copy shop etc. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
130 000 € 317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30402
  • ფართი 409 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
100 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63238
  • ფართი 50 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
82 000 € 656 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39690
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
110 000 € 1833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24749
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
127 000 € 2116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56401
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
120 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45118
  • ფართი 105 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
130 000 € 1625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34849
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
105 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44001
  • ფართი 70 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2350 m

სიახლეების დაგზავნა