430 000 €
3554 €/m²
Property 49143 photo 1
Property 49143 photo 2
Property 49143 photo 3
Property 49143 photo 4
Property 49143 photo 5
Property 49143 photo 6
Property 49143 photo 7
Property 49143 photo 8
Property 49143 photo 9
Property 49143 photo 10
Property 49143 photo 11

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 121 კვ.მ in Paphos. სახლი 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
360 000 € 2208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44816
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 3007 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48471
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 5
იყიდება
470 000 € 2993 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49141
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 3553 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49143
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
530 000 € 1737 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59501
  • ფართი 305 m²
იყიდება
495 000 € 1767 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65255
  • ფართი 280 m²

სიახლეების დაგზავნა