იყიდება - კომერციული ქონება 250 m² სალონიკში

საბერძნეთი თესალონიკი თესალონიკი - გარეუბნები კალამარია
900 000 €
3600 €/m²
Property 11317 photo 1
Property 11317 photo 2
Property 11317 photo 3
Property 11317 photo 4
Property 11317 photo 5
Property 11317 photo 6
Property 11317 photo 7
Property 11317 photo 8
Property 11317 photo 9
Property 11317 photo 10
Property 11317 photo 11
Property 11317 photo 12
Property 11317 photo 13
Property 11317 photo 14
Property 11317 photo 15

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 250 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

For sale a property of 220sqm, it is situated in one of the most prestigious areas of Thessaloniki. Previously was used as a restaurant. 

On the ground floor there is a lounge area of 40sqm (capacity: 100-110 seats), kitchen, bathroom, bar and a veranda that can accommodate 50 more seats.

The second floor is divided in 2 bathrooms, one office and the manager's apartment.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
750 000 € 1027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63645
  • ფართი 730 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
800 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7391
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
800 000 € 761 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32871
  • ფართი 1050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
750 000 € 694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43747
  • ფართი 1080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
900 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11317
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
800 000 € 666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43808
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 300 000 € 2954 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34902
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
800 000 € 700 000 € 1866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50993
  • ფართი 375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა