Property 42922 photo 1
Property 42922 photo 2
Property 42922 photo 3
Property 42922 photo 4
Property 42922 photo 5

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2129 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

For sale land of 2129 sq.m. in central area of Agios Nikolaos city in Crete. The plot has the possibility to build up to 400 sq.m. for residential property and 1703 sq.m. for commercial building. Ideal for a mall, supermarket, offices or gas station.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
853 000 € 813 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64552
  • ფართი 1048 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
320 000 € 1584 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64279
  • ფართი 202 m²
  • მანძილი ზღვიდან 186 m
იყიდება
69 900 € 224 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63410
  • ფართი 312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
349 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65412
  • ფართი 5960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
40 000 € 99 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65265
  • ფართი 402 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2 m
იყიდება
150 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65125
  • ფართი 2710 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
299 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64922
  • ფართი 6095 m²
  • მანძილი ზღვიდან 527 m
იყიდება
640 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63745
  • ფართი 8608 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1150 m
იყიდება
130 000 € 255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65724
  • ფართი 508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
50 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65413
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 21000 m

სიახლეების დაგზავნა