იყიდება - სასტუმრო 594 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
200 000 €
336 €/m²
Property 42293 photo 1
Property 42293 photo 2
  • ობიექტის კოდი 42293
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 594 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 594 კვ.მ. in Limassol. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

Zone: Ka7
Building Factor: 0.8
Coverage Factor: 0.45
Number of storeys: 3
Height: 13.5 m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52722
  • ფართი 8302 m²
იყიდება
195 000 € 2 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54769
  • ფართი 74249 m²
იყიდება
215 700 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25728
  • ფართი 10368 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
295 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58865
  • ფართი 14047 m²
იყიდება
250 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46483
  • ფართი 9309 m²
იყიდება
200 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37948
  • ფართი 950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
გირჩევთ იყიდება
280 000 € 119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47703
  • ფართი 2342 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
295 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58804
  • ფართი 20857 m²
იყიდება
164 500 € 313 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49151
  • ფართი 524 m²
  • მანძილი ზღვიდან 45000 m
იყიდება
257 050 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25685
  • ფართი 1204 m²

სიახლეების დაგზავნა