გაყიდული
ფასი 250 000 €
2315 €/m²
Property 39893 photo 1
Property 39893 photo 2
Property 39893 photo 3
Property 39893 photo 4
Property 39893 photo 5
Property 39893 photo 6
Property 39893 photo 7
Property 39893 photo 8
Property 39893 photo 9
Property 39893 photo 10
Property 39893 photo 11
Property 39893 photo 12
Property 39893 photo 13
  • ობიექტის კოდი 39893
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 108 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 70 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 108 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The modern 4 storey building will consist of 8 apartments. The project located in the central area of Limassol city, in Katholiki area, very close to Arch. Makarios III Avenue. In five minutes drive, you can find the luxury complex Limassol Marina with a lot of restaurants and shops. 
Specifications:

4 floors
8 apartments
Indoor parking
Roof terrace
Eco-house (quality certificate of category "A")
Parking - 9 cars
Storerooms - 8 rooms
Stairs
Elevator

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
305 000 € 3674 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51903
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 2
იყიდება
344 000 € 3698 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51906
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4
იყიდება
326 000 € 2295 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51953
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
297 500 € 2458 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52049
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 3289 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52050
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 2
იყიდება
345 000 € 2574 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52058
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3298 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52260
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
333 600 € 3238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52281
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
362 320 € 3517 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52434
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
373 680 € 3460 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52435
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა