ფასი 230 000 €
3485 €/m²
Property 55971 photo 1
Property 55971 photo 2
Property 55971 photo 3
Property 55971 photo 4
Property 55971 photo 5
Property 55971 photo 6
Property 55971 photo 7
Property 55971 photo 8
Property 55971 photo 9
Property 55971 photo 10
Property 55971 photo 11
Property 55971 photo 12
  • ობიექტის კოდი 55971
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 66 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • სართულების რაოდენობა: 9
  • სართული: პირველი სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 66 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

MACKENZIE, LARNACA

Project completion is expected to be before the end of the year 2024. 

Located a few meters away from the shore of Larnaca’s Mackenzie Beach, a reigning waterfront vitalized by Miami-inspired venues and restaurants, the project is equipped with prime design and facilities that will ensure its tenants a comfortable and splendid Larnaca lifestyle. 

  • 50 meter walking distance to the beach
  • Panoramic sea views
  • Bedrooms: 1
  • Less than five minutes driving distance from the airport
  • Underground parking
  • Walking distance to restaurants, coffee shops, pubs, and clubs
  • Cycling lanes by the sea
  • Walking distance to Cyprus Marine and Maritime Institute
  • 1,2,3, Bedrooms Flats and Sky Villas
  • Quality Standards
  • Double Glazing Energy Efficient Glass
  • VRV High Efficiency Heating and Cooling
  • Gym on Site
  • Spacious Entrance Lobby With a Concierge Reception Area 

- 1 BEDROOM PRICE FROM €230.000
- 2 BEDROOM PRICE FROM €385.000
- 3 BEDROOM PRICE FROM €690.000
- LUXURY SKY VILLAS PRICE FROM €1.530.000

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
272 950 € 1624 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52038
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 3
იყიდება
314 150 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52043
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
275 000 € 1785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52093
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52096
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 1900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52137
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 1711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52141
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4
იყიდება
230 000 € 1949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52184
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 1542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52190
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
298 000 € 1278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52506
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 3484 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55971
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა