315 000 €
1712 €/m²
Property 52141 photo 1
Property 52141 photo 2
  • ობიექტის კოდი 52141
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 184 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 184 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
451 998 € 9224 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36942
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 263 € 8299 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36943
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
422 500 € 4642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37004
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
417 850 € 3397 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37009
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 3
იყიდება
305 000 € 2606 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37029
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 3
იყიდება
421 974 € 5480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37031
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 2
იყიდება
330 000 € 4342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37034
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 2
იყიდება
253 800 € 4880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40285
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
355 000 € 2191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45076
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
340 000 € 3578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45601
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა