მოთხოვნით
Property 38747 photo 1
Property 38747 photo 2
Property 38747 photo 3
Property 38747 photo 4
Property 38747 photo 5
Property 38747 photo 6
Property 38747 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 30 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 15000 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 4000 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63746
  • ფართი 2610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1280 m
იყიდება
600 000 € 649 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65156
  • ფართი 924 m²
  • მანძილი ზღვიდან 170 m
იყიდება
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64871
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
40 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65486
  • ფართი 5664 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
299 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64922
  • ფართი 6095 m²
  • მანძილი ზღვიდან 527 m
იყიდება
69 900 € 224 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63410
  • ფართი 312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
299 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63201
  • ფართი 70000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
194 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65233
  • ფართი 2005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 622 m
იყიდება
220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65418
  • ფართი 4098 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა