იყიდება - კომერციული ქონება 720 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი პალაიო ფალირო
2 520 000 €
3500 €/m²
Property 37581 photo 1
Property 37581 photo 2
Property 37581 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 1980
  • დაშორება ზღვიდან: 20 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 720 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Offered for sale is a commercial space of 720 square meters in the center of Paleo - Faliro.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 100 000 € 1680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22441
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
2 100 000 € 1680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13035
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
3 000 000 € 3768 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23044
  • ფართი 796 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
3 200 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26741
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
2 520 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37581
  • ფართი 720 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
2 660 000 € 8312 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37580
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
2 500 000 € 8064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25030
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
2 100 000 € 2282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32520
  • ფართი 920 m²
  • მანძილი ზღვიდან 34 m
იყიდება
3 650 000 € 14313 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14626
  • ფართი 255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა