2 500 000 €
8065 €/m²
Property 25030 photo 1
Property 25030 photo 2
Property 25030 photo 3
Property 25030 photo 4
Property 25030 photo 5
Property 25030 photo 6
Property 25030 photo 7
Property 25030 photo 8
Property 25030 photo 9

Details

  • აშენების წელი: 1988
  • რემონტის წელი: 2016
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 310 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is offered for sale an investment property located in the heart of Athens in Mets area 

The commercial place of total 310 sq.m is located in the first floor of a 3 storey building , and provides a uniqe view of the ST Lecabetus, the Akropolis , and the city 

The property is a good investment , as it will be bringing to its owner for ever a stable income 

Currently it is leased as a famous club since 2008 , and the rental price is 5.000 euros per month 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 100 000 € 1680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13035
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
2 100 000 € 1680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22441
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
2 520 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37581
  • ფართი 720 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
2 100 000 € 2282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32520
  • ფართი 920 m²
  • მანძილი ზღვიდან 34 m
იყიდება
2 660 000 € 8312 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37580
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
3 000 000 € 3768 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23044
  • ფართი 796 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
3 650 000 € 14313 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14626
  • ფართი 255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
2 500 000 € 8064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25030
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
3 200 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26741
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა