Property 36122 photo 1
Property 36122 photo 2
Property 36122 photo 3
Property 36122 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4400 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2445 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 131 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43089
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 90 m
იყიდება
160 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62893
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
138 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55956
  • ფართი 3092 m²
  • მანძილი ზღვიდან 950 m
იყიდება
120 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44190
  • ფართი 14144 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
150 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64036
  • ფართი 4290 m²
  • მანძილი ზღვიდან 352 m
იყიდება
96 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52490
  • ფართი 7063 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
130 000 € 255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65724
  • ფართი 508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
159 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51499
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
139 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63269
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
140 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56098
  • ფართი 5335 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m

სიახლეების დაგზავნა