დაჯავშნილი
Property 34651 photo 1
Property 34651 photo 2
Property 34651 photo 3
Property 34651 photo 4
Property 34651 photo 5
Property 34651 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 25 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 160 კვ.მ on the island of Corfu. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

Up for sale, there are two studio-apartments with a total area of 100 sq.m and a detached snack bar of 60 sq.m.

The facility is beachfront and is located in the northeast of Corfu Island, in Nissaki area.

These two studios together with the snack bar will be a profitable investment, as they bring a good income during the summer season (from April to October). The advantage is the location of the bar: the coastline borders on the territory along 30 m. The two studios are a level higher than the bar.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

ინვესტიციები იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5603
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
ინვესტიციები იყიდება
1 200 000 € 550 000 € 1100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6386
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 200 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22974
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 100 000 € 1100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24443
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
1 500 000 € 4545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25531
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 500 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25619
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
1 600 000 € 1777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31977
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
950 000 € 3518 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32333
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 33466
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
970 000 € 2487 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36375
  • ფართი 390 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა