1 200 000 € 550 000 €
1100 €/m²
Property 6386 photo 1
Property 6386 photo 2
Property 6386 photo 3
Property 6386 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 1990
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 28 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 500 კვ.მ on the island of Corfu. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The popular among European youth village, sold the business consisting of 6 apartments on the capacity for 15 people on the second floor and two rooms on the ground, fast food and a disco. The building area is 200 sqm and owns land 550 m to the beach just 150 meters away. This business operates to this day. The village is known throughout the world for its nightlife.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

ინვესტიციები იყიდება
1 500 000 € 1 200 000 € 776 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5422
  • ფართი 1545 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
ინვესტიციები იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5603
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
ინვესტიციები იყიდება
1 200 000 € 550 000 € 1100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6386
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 200 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22974
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 100 000 € 1100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24443
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
1 500 000 € 4545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25531
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 500 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25619
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
1 600 000 € 1777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31977
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 33466
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
970 000 € 2487 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36375
  • ფართი 390 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა