Property 3656 photo 1
Property 3656 photo 2
Property 3656 photo 3
Property 3656 photo 4
Property 3656 photo 5

Details

  • წლიური: 4,67%
  • აშენების წელი: 2004
  • დაშორება ზღვიდან: 450 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

სერვისი

  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 624 კვ.მ on the island of Corfu. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

On the island of Corfu, 10 km from the capital there is a commercial property for sale.

In the basement area there is a storage room 69 sq.m.

On the ground floor, there are 3 rooms: 2 of them are of 63 sq.m. and one is of 69 sq.m.

The first floor occupies an area of ​​114 sq.m, and there is a loft area of 114 sq.m as well.

In addition, there ia an apartment which consists of 3 bedrooms, a living room with kitchenette, 2 bathrooms (on of which is with a bathtub). The apartment features a fireplace and 3 air-conditioners.

The property has a land plot of 150 sq.m. Currently, all areas, except the one on the first floor, are for rent for 3500 euros per month.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

ინვესტიციები იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 3583
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
ინვესტიციები იყიდება
900 000 € 1442 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3656
  • ფართი 624 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
ინვესტიციები იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5603
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
ინვესტიციები იყიდება
1 200 000 € 550 000 € 1100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6386
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
ინვესტიციები იყიდება
800 000 € 2962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9750
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
1 100 000 € 1100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24443
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
950 000 € 3518 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32333
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m
იყიდება
750 000 € 1051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33903
  • ფართი 713 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
970 000 € 2487 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36375
  • ფართი 390 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 36382
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა