1 500 000 € 1 200 000 €
777 €/m²
Property 5422 photo 1
Property 5422 photo 2
Property 5422 photo 3
Property 5422 photo 4
Property 5422 photo 5
Property 5422 photo 6
Property 5422 photo 7
Property 5422 photo 8
Property 5422 photo 9
Property 5422 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 2010
  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 750 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 38 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 1545 კვ.მ on the island of Corfu. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს

For sale, a building of 1545 sq.m located in the center of Acharavi, the northern capital of the island!

It is a two-storey building consisting of 5 business premises on the ground floor and 5 apartments on the first floor; there is also basement level.

The property is half-finished and is for sale at this state.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

ინვესტიციები იყიდება
1 500 000 € 1 200 000 € 776 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5422
  • ფართი 1545 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
1 500 000 € 4545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25531
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 500 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25619
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
1 600 000 € 1777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31977
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 33466
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 58013
  • ფართი 670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m

სიახლეების დაგზავნა