Property 34471 photo 1
Property 34471 photo 2
Property 34471 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,7
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5300 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 3700 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42246
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
430 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56286
  • ფართი 8131 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
349 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65412
  • ფართი 5960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56612
  • ფართი 6350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
430 000 € 1699 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56671
  • ფართი 253 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54423
  • ფართი 1818 m²
  • მანძილი ზღვიდან 179 m
იყიდება
360 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41187
  • ფართი 14565 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56284
  • ფართი 6800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
350 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36263
  • ფართი 16000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
280 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38410
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m

სიახლეების დაგზავნა