680 000 €
4 €/m²
Property 58882 photo 1
Property 58882 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 6 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 143484 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 22000 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46523
  • ფართი 26134 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
850 000 € 153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35094
  • ფართი 5547 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
750 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59199
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
660 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65423
  • ფართი 12329 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
620 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42251
  • ფართი 16903 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
900 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47192
  • ფართი 28045 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
853 000 € 860 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64550
  • ფართი 991 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
710 000 € 299 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44207
  • ფართი 2367 m²
  • მანძილი ზღვიდან 97 m
იყიდება
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48715
  • ფართი 8300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 292 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 46787
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m

სიახლეების დაგზავნა