182 400 €
4053 €/m²
Property 45657 photo 1
Property 45657 photo 2
Property 45657 photo 3
Property 45657 photo 4
  • ობიექტის კოდი 45657
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 45 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 10 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 45 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
206 000 € 2821 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37028
  • ფართი 73 m²
  • Rooms 2
იყიდება
182 400 € 4053 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45657
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
216 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45658
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
189 000 € 2362 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46113
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 4
იყიდება
210 000 € 2164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46190
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48326
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 1900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52137
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 1949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52184
  • ფართი 118 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
230 000 € 3484 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55971
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 2
იყიდება
173 000 € 2246 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56426
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა