იყიდება - სასტუმრო 9202 m² Larnaka

საბერძნეთი კვიპროსი ლარნაკა
125 000 €
13 €/m²
Property 25737 photo 1
  • ობიექტის კოდი 25737
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 9202 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 9202 კვ.მ. in Larnaka.

The land is more suitable for agriculture, located not far form Larnaca city.
Construction Zone G3 (Agricultural).

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 240 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37945
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
155 800 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25719
  • ფართი 7693 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7300 m
იყიდება
170 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57596
  • ფართი 2156 m²
იყიდება
120 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65262
  • ფართი 5222 m²
იყიდება
160 000 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58700
  • ფართი 17057 m²
იყიდება
175 000 € 293 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59367
  • ფართი 597 m²
იყიდება
105 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52273
  • ფართი 1264 m²
იყიდება
160 000 € 250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37938
  • ფართი 640 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
135 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57621
  • ფართი 7165 m²
იყიდება
185 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58901
  • ფართი 60537 m²

სიახლეების დაგზავნა