იყიდება - კომერციული ქონება 125 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - დასავლეთი ნეა ცარციდონა
82 000 €
656 €/m²
Property 39690 photo 1
Property 39690 photo 2
Property 39690 photo 3
Property 39690 photo 4
Property 39690 photo 5
Property 39690 photo 6
Property 39690 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 1982
  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 125 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

For sale, on the first floor commercial open space  located in the district of Nea Chalkidona 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35108
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
105 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44001
  • ფართი 70 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2350 m
იყიდება
75 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25235
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
110 000 € 3142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37877
  • ფართი 35 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
82 000 € 2277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38130
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
69 000 € 862 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10584
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა