მოთხოვნით
Property 12904 photo 1
Property 12904 photo 2
Property 12904 photo 3
Property 12904 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 444 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 1257 კვ.მ.

The land plot is situated in the centre of Athens, on the main highway of the city.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 200 000 € 2444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63600
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 450 000 € 2566 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63652
  • ფართი 565 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
890 000 € 1718 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64605
  • ფართი 518 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
510 000 € 2015 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57347
  • ფართი 253 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
190 000 € 130 000 € 634 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28597
  • ფართი 205 m²
  • მანძილი ზღვიდან 21000 m
იყიდება
260 000 € 634 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52117
  • ფართი 410 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
3 500 000 € 3684 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14477
  • ფართი 950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26000 m
იყიდება
300 000 € 548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62005
  • ფართი 547 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
1 250 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18057
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
800 000 € 2279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49573
  • ფართი 351 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m

სიახლეების დაგზავნა