კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 950 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - ჩრდილოეთი
მარუსი
Marousi - ცენტრი
3 500 000 €
3684 €/m²
ობიექტის კოდი
14477
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
950 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
Marousi - ცენტრი (მარუსი) | ათენი - ჩრდილოეთი (ატიკა)
Details
სამშენებლო კოეფიციენტი:
0,8
დაშორება ზღვიდან:
26000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
17 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 950 კვ.მ. in Athens. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
3 600 000 €
სასტუმრო ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
3310
ფართი
0 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
3 500 000 €
3684 €/m²
სასტუმრო 950 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
14477
ფართი
950 m²
მანძილი ზღვიდან
26000 m
იყიდება
3 700 000 €
1070 €/m²
სასტუმრო 3455 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
39231
ფართი
3455 m²
მანძილი ზღვიდან
16700 m
იყიდება
3 000 000 €
4137 €/m²
სასტუმრო 725 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
33632
ფართი
725 m²
მანძილი ზღვიდან
50 m
იყიდება
3 500 000 €
2692 €/m²
სასტუმრო 1300 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
21243
ფართი
1300 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
3 700 000 €
3882 €/m²
სასტუმრო 953 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
19113
ფართი
953 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
Aydan Iskenderova
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the