Property 66144 photo 1
Property 66144 photo 2
Property 66144 photo 3
Property 66144 photo 4
Property 66144 photo 5
Property 66144 photo 6
Property 66144 photo 7
Property 66144 photo 8
Property 66144 photo 9
Property 66144 photo 10
Property 66144 photo 11
Property 66144 photo 12
Property 66144 photo 13
Property 66144 photo 14
Property 66144 photo 15
Property 66144 photo 16
Property 66144 photo 17
Property 66144 photo 18
Property 66144 photo 19
Property 66144 photo 20

Details

  • აშენების წელი: 1954
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • სათავსო
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 70 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, სათავსო. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63988
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
300 000 € 2912 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64493
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 4
იყიდება
310 000 € 3444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64543
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
330 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64546
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64548
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 3372 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64591
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
325 000 € 3735 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64810
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 3840 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65005
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 4202 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65070
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
330 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65148
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა