Property 66117 photo 1
Property 66117 photo 2

Details

  • სართულების რაოდენობა: 7
  • აშენების წელი: 1956
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სარემონტო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 90 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეშვიდე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
370 000 € 3814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57578
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
355 000 € 2886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58206
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4
იყიდება
325 000 € 3532 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58273
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 280 000 € 4666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59131
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 2423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59875
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
299 000 € 2300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59899
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
309 000 € 2376 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59963
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
355 000 € 3585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59982
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 3
იყიდება
355 000 € 2795 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61245
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 3
იყიდება
375 000 € 5136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61611
  • ფართი 73 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა