Property 64264 photo 1
Property 64264 photo 2
Property 64264 photo 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 8
  • აშენების წელი: 2027
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 58 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
176 000 € 2120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8353
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 1478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26367
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
235 000 € 1991 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34721
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
170 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34726
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2876 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37824
  • ფართი 73 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 180 000 € 1714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42975
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
250 000 € 4166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48551
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
185 000 € 2803 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48570
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52533
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54691
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა