Property 64756 photo 1
Property 64756 photo 2

Details

  • სართულების რაოდენობა: 8
  • აშენების წელი: 2027
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 58 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
176 000 € 2120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8353
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
176 000 € 2022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59872
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
179 000 € 2057 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59874
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
173 000 € 2337 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60995
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3
იყიდება
175 000 € 3181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61716
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
173 000 € 4552 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62011
  • ფართი 38 m²
  • Rooms 2
იყიდება
177 000 € 1770 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63906
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
გირჩევთ იყიდება
168 000 € 1826 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65112
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 4
იყიდება
165 000 € 2062 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65574
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
168 000 € 1846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65967
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა