Property 66013 photo 1
Property 66013 photo 2
Property 66013 photo 3
Property 66013 photo 4
Property 66013 photo 5
Property 66013 photo 6
Property 66013 photo 7
Property 66013 photo 8
Property 66013 photo 9
Property 66013 photo 10
Property 66013 photo 11
Property 66013 photo 12
Property 66013 photo 13
Property 66013 photo 14
Property 66013 photo 15
Property 66013 photo 16
Property 66013 photo 17

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • სართული: 2
  • აშენების წელი: 2026
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

იყიდება
365 000 € 4679 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58955
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
384 000 € 4517 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58957
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 4805 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58958
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
382 000 € 4961 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58960
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
391 000 € 4654 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58962
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
371 000 € 4756 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58963
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 3378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59048
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 3132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59177
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
245 000 € 2041 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59204
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
260 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59419
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა