200 000 € 180 000 €
3000 €/m²
Property 6564 photo 1
Property 6564 photo 2
Property 6564 photo 3
Property 6564 photo 4
Property 6564 photo 5
Property 6564 photo 6

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 60 კვ.მ in Athens. სახლი 2 საძინებელი ოთახები, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ასევე არის სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

 House for sale in the area of Sepolia, Athens.The house has a piece of land, the size  of which is 155 square meters. Also  there is a second house located on the same peice of land, of 72 sq.meter, which is currently used as a storeroom.

The area has well developed infrastucture. There are metro station available in  a short walking distace. It is very close to the center of the city.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
235 000 € 2350 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64239
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
215 000 € 3161 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56454
  • ფართი 68 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 1979 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65776
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 3466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39591
  • ფართი 75 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
260 000 € 3250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4375
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 2747 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57285
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 1104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42134
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა