190 000 € 150 000 €
833 €/m²
Property 41494 photo 1
Property 41494 photo 2
Property 41494 photo 3
Property 41494 photo 4
Property 41494 photo 5
Property 41494 photo 6
Property 41494 photo 7
Property 41494 photo 8
Property 41494 photo 9
Property 41494 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1954
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 1 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 180 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება კუნძული აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The detached house is located in the center of Athens in the area of Stathmos Larisis.

The detached house can be separated in two apartments and can be rented after the renovation.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
260 000 € 3250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4375
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 3466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39591
  • ფართი 75 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
190 000 € 1979 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65776
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
235 000 € 2350 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64239
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
215 000 € 3161 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56454
  • ფართი 68 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 2747 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57285
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 1104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42134
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა