210 000 €
1750 €/m²
Property 64783 photo 1
Property 64783 photo 2
Property 64783 photo 3
Property 64783 photo 4
Property 64783 photo 5
Property 64783 photo 6
Property 64783 photo 7
Property 64783 photo 8
Property 64783 photo 9
Property 64783 photo 10
Property 64783 photo 11

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2001
  • რემონტის წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 27 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ორმაგი შემინვა
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 120 კვ.მ in Chalkidiki. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Semi-first floor შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 1381 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2533
  • ფართი 181 m²
  • Rooms 3
იყიდება
240 000 € 1777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2593
  • ფართი 135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
240 000 € 1463 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4988
  • ფართი 164 m²
  • Rooms 4
იყიდება
265 000 € 2572 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22348
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 4
იყიდება
290 000 € 2900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40670
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45229
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
300 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47037
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა